Dotychczas propozycje Ośrodka Rekolekcyjnego miały charakter wyłącznie stacjonarny, ponieważ taki jest ich charakter, przeznaczenie  i  sens, to się nie zmienia, jednakże wraz z rosnącymi możliwościami technicznymi oraz poszerzającą się ofertą  rekolekcji/weekendów czy warsztatów tematycznych postanowiliśmy niektóre z nich udostępniać również w trybie on-line. Mamy nadzieję, że w ten sposób odpowiemy na pragnienie wielu serc i przyczynimy się do szerzenia duchowego dobra, także w ten sposób.

Opcja on-line pomyślana jest przede wszystkim o osobach, które chciałyby uczestniczyć stacjonarnie, w określonych rekolekcjach/weekendach czy warsztatach, ale z różnych powodów nie mogą bo nie pozwala im na to, np. sytuacja rodzinna, czy inne okoliczności…

Nie wszystkie duchowe propozycje Ośrodka Rekolekcyjnego będą dostępne online, a tylko niektóre z nich. W formularzach rejestracyjnych propozycji które będzie można odbyć w trybie on-line, pojawi się opcja (on-line), po zaznaczeniu tej opcji, wyślemy na twój email potrzebne informacje techniczne i harmonogram konferencji/nabożeństw w których będziesz mógł uczestniczyć ze swojego domu.